1$ = 48.83₺
Anında aktivasyon · Kurulum ücreti yok

Ekonomik Hosting
%100 NVMe SSD Performansı

Türkiye lokasyonlu NVMe sunucularda, LiteSpeed hızıyla çalışan ekonomik hosting. Sitenizi biz ücretsiz taşıyalım, siz işinize bakın.

  • Litespeed Web Sunucusu
  • NVMe M.2 Disk
  • Ücretsiz SSL Sertifikası
  • Ücretsiz Site Taşıma
%99,9
Çalışma süresi garantisi
7/24
Teknik destek
TR
Veri merkezi lokasyonu
400+
Tek tıkla kurulan uygulama
%40 'a varan indirim
ÜcretsizSSL
Paketler

Paketinizi seçin, siteniz bugün yayında olsun

Üç paket de aynı NVMe altyapıda çalışır; aradaki tek fark site sayısı, disk alanı ve e-posta hesabıdır.

Size uygun paketi bulalım

Eko-S

Kişisel site, blog ve tek sayfalık tanıtım siteleri için.

13.78₺/Ay 17.30₺
0.28$/Ay 0.35$
DirectAdmin paneli fiyatı
Hemen başla
Paket içeriği
  • 1 Adet Site Barındırma
  • 2 GB NVMe SSD Disk
  • Limitsiz Aylık Trafik
  • Hızlı Kurulum
  • %200 CPU İzni
  • Ömür Boyu SSL
  • Haftalık Yedekleme
En çok tercih edilen

Eko-M

Küçük işletmeler ve iki web sitesi çalıştıranlar için.

33.06₺/Ay 41.55₺
0.68$/Ay 0.85$
DirectAdmin paneli fiyatı
Hemen başla
Paket içeriği
  • 2 Adet Site Barındırma
  • 5 GB NVMe SSD Disk
  • Limitsiz Aylık Trafik
  • Hızlı Kurulum
  • %200 CPU İzni
  • Ömür Boyu SSL
  • Haftalık Yedekleme

Eko-L

E-ticaret ve birden fazla site yöneten ekipler için.

55.13₺/Ay 78.62₺
1.13$/Ay 1.61$
DirectAdmin paneli fiyatı
Hemen başla
Paket içeriği
  • 4 Adet Site Barındırma
  • 10 GB NVMe SSD Disk
  • Limitsiz Aylık Trafik
  • Hızlı Kurulum
  • %200 CPU İzni
  • Ömür Boyu SSL
  • Haftalık Yedekleme
Kurulum ücreti yok Ücretsiz site taşıma Haftalık yedekleme İstediğiniz zaman paket yükseltme
Karşılaştırma

Ekonomik NVMe Hosting paketlerimizi karşılaştırın

Paket özelliklerini karşılaştırın, sizin için en ideal çözüme kolayca karar verin.

Eko-S
Eko-M
Eko-L
Web Sitesi
1
2
4
Web Alanı
2 GB
5 GB
10 GB
Aylık Trafik
Limitsiz
Limitsiz
Limitsiz
Subdomain
5
5
Limitsiz
Veritabanı
1
5
10
E-Posta Hesabı
5
10
20
CPU Limiti
%200
%200
%200
Inode Limiti
75.000
100.000
200.000
7/24 Teknik Destek
Veritabanı
1
5
10
MySQL Veritabanı
phpMyAdmin
E-Posta Hesabı
5
10
20
E-Posta Disk Alanı
150 MB
150 MB
1024 MB
Saatlik E-Posta Gönderimi
100
100
100
SMTP / POP3 / IMAP
Webmail
Ücretsiz Antispam
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Linux İşletim Sistemi
cPanel Kontrol Paneli
CloudLinux
Litespeed
CageFS
PHP Versiyonları
5.x - 8.x
5.x - 8.x
5.x - 8.x
Zamanlanmış Görevler
Gelişmiş Site İstatistikleri
DNS Yönetimi
Yedekleme
Neden Verilink

Neden ekonomik nvme hosting için Verilink'i tercih etmelisiniz?

Verilink Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak, web sitenizi uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde barındırmak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir ve uzman ekibimizle hizmet kalitemizi her zaman en yüksek seviyede tutuyoruz. Kendimize güveniyoruz çünkü sektördeki tecrübemizle siteniz için en uygun barındırma hizmetini sunmak için buradayız. Tercihiniz Verilink olursa, memnuniyetiniz kesinlikle garanti! Hosting, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu, Sunucu Barındırma ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizi keşfedin. Hemen bizimle iletişime geçin ve web sitenizi başarıya taşıyın.

Ücretsiz SSL

Sitenizin daha özel olması için her şeyle ilgileniyoruz. Bireysel barındırma ücretsiz SSL hizmetimizle kendi web sitenizi başlatın. Kendi işinizi kurmak için ekonomik bir yer arıyorsanız, Verilink’i tercih edin!

7/24 Teknik Destek

Verilink olarak, 7/24 profesyonel teknik destek sunuyoruz. Uzman ekibimiz herhangi bir teknik sorunda hızlı bir şekilde yardımcı olmak için hazır. Hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Sorunsuz bir web sitesi için Verilink'i tercih edin!

Ücret İadesi

Verilink ile başarısız ya da iptal edilen hizmetleriniz için geri ödeme garantisi sunuyoruz. Geri ödemenizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Sorunsuz bir deneyim için bize güvenin!

Ücretsiz Servisler

Verilink'e güvenin ve güvenilir web barındırma hizmetiyle çevrimiçi varlığınızı güçlendirin. Müşterilerimize çeşitli ücretsiz servisler sunuyoruz. Verilink ile çevrimiçi varlığınız için mükemmel çözümler sunan ücretsiz servislerimize hemen ulaşın!

Ücretsiz Yedekleme

İş verilerinizi güvende tutmak için Verilink'i tercih edin. Verilink ile verilerinizi ücretsiz olarak yedekleyerek, içiniz rahat olsun. İşinizi bugün yedekleyin ve geleceğe hazırlanın. Verilink ile iş verilerinizi güvende tutun!

Yüksek Performans

Verilink, en hızlı ve en güvenilir barındırma firmasıdır. En son teknolojimizle, her zaman eğrinin önünde kalın! Veri merkezimiz en yüksek performans için optimize edilmiştir. Verilink ile en iyi performansı elde edin ve işinizi geleceğe taşıyın!

Ekonomik NVMe Hosting Nedir?

En Uygun Ekonomik NVMe Hosting hizmeti

Web sitenizi makul bir fiyata barındırmak mı istiyorsunuz? Uygun fiyatlı barındırma hizmetlerimiz, kapsamlı kaynaklar gerektirmez ve genellikle sınırlı sayıda eş zamanlı kullanıcı ve depolama alanı sunar. Bu, tek başına girişimciler ve küçük ekipler için idealdir! Hizmetlerimiz, düşük maliyetli olmasına rağmen, kaliteden ödün vermez. Güvenli ve yüksek performanslı barındırma çözümlerimiz, web sitenizi her zaman çevrimiçi tutar. Haydi, web sitenizi büyütmenin ilk adımını atın ve uygun fiyatlı barındırma hizmetlerimizi keşfedin!

  • NVMe M.2 diskler ve LiteSpeed önbellek ile hızlı açılan sayfalar
  • Türkiye lokasyonu sayesinde yerel ziyaretçilerde düşük gecikme
  • Büyüdüğünüzde veri kaybı olmadan üst pakete geçiş
Uygulamalar

Efsane Özellikler

Panelden tek tıkla kurun, teknik bilgiye gerek kalmadan yayına alın.

WordPress

WordPress

Blog ve kurumsal siteler için en yaygın altyapı, tek tıkla kurulur.

OpenCart

OpenCart

Türkçe e-ticaret altyapısı; ürün ve sipariş yönetimi hazır gelir.

E-ticaret

PrestaShop, WooCommerce ve benzeri mağaza yazılımlarıyla uyumlu.

Güvenlik

Ücretsiz SSL, kötü amaçlı yazılım taraması ve haftalık yedek.

Sık sorulanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Ekonomik hosting nedir ve nasıl çalışır?

Ekonomik hosting, bütçenize uygun bir hosting çözümüdür. Bu seçenek genellikle daha düşük trafikli web siteleri için daha uygundur.

Ekonomik Hosting Sorun yaşar mıyım?

Ekonomik hosting web sitenize uygun bir paket seçip tüm olanaklardan kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Ekonomik hosting, Yedekleme var mıdır?

Evet, ekonomik hosting haftalık olarak full yedek alınmaktadır.

Ekonomik hosting, yüksek trafikli bir web sitesi için uygun mudur?

Hayır, ekonomik hosting genellikle düşük trafikli web siteleri için uygun bir seçenektir. Yüksek trafikli bir web sitesi barındırmak için daha yüksek performanslı bir hosting planı gerekebilir.

Ekonomik hosting, web sitesi güvenliği açısından nasıl bir seçenektir ve hangi önlemler alınabilir?

Ekonomik hosting web sitesi güvenliği için bazı önlemler alır, ancak her zaman bir güvenlik riski vardır. Müşteriler ek güvenlik önlemleri alarak, web sitelerini daha iyi koruyabilirler. Tüm paketlerimizde güvenlik seçenekleri arasında SSL sertifikaları ve otomatik yedeklemeler yer almaktadır.

Ekonomik hosting, işletmeler için uygun bir seçenek midir?

İşletmenizin web sitesinin boyutuna ve trafik hacmine bağlıdır. Daha küçük bir işletmenin web sitesi için ekonomik hosting uygun olabilir, ancak daha büyük bir işletmenin web sitesi için daha yüksek performanslı bir hosting planı gerekebilir.

Diğer çözümler

Ekonomik Hosting dışında ilgilenebileceğiniz diğer ürünler

Mükemmel Ekonomik Hosting yanında ilgilenebileceğiniz diğer ürünleri bulmak Verilink`de çok kolay! Verilink Teknolojileriyle ile ihtiyacınız olan performansı elde edin.

.com Domains

Ucuz fiyatlarla hayallerinizi kaydedin!

İncele

Wordpress

Wordpress ile hayalleriniz gerçek olsun!

İncele

cPanel

Lider kontrol paneli: Profesyoneller için!

İncele

Bulut Sunucu

Bulut sunucu: Yedekli, performanslı ve esnek!

İncele

Haber Yazılarını Kaçırmayın

Piyasada neler olup bittiğinden haberdar olmak istiyorsanız, Verilink Bilişim Teknolojileri A.Ş'ye göz atın. Bilişim sektörüyle ilgili en güncel haberleri bizimle takip edin. Verilink`in hazırladığı en son yazılarla, barındırma ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olun. En güncel haberler için Verilink'i takip edin!

Hizmetlerimiz ve etkinliklerimiz hakkında en son bilgileri almak için tek durak noktanızdır. Haber kapsamımızla bilgilerinizi güvende tutun ve en son Verilink haberleriyle her zaman güncel kalın.

Ekonomik Hosting Hizmeti: Web Siteleriniz İçin En İyi Çözüm

Ekonomik Hosting Hizmeti Nedir?

Web sitelerinin internet ortamında yayınlanabilmesi için bir hosting hizmetine ihtiyacı vardır. Hosting, web sitelerinin dosyalarını barındıran ve internete erişim sağlayan bir sunucudur. Ekonomik Hosting Hizmeti, bu sunucuları barındırmak için uygun fiyatlı bir hosting hizmeti sunmaktadır.

Ekonomik Hosting Hizmeti Nasıl Çalışır?

Ekonomik Hosting Hizmeti, web siteleriniz için özel sunucular sunar. Bu sunucular, web sitelerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Ekonomik Hosting Hizmeti, yüksek hızda veri aktarımı ve yüksek performanslı sunucular sayesinde web sitenizin hızlı ve kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Ekonomik Hosting Hizmeti’nin Avantajları Nelerdir?

• Uygun fiyatlar: Ekonomik Hosting Hizmeti, uygun fiyatlı hosting hizmetleri sunar. Bu sayede web siteniz için kaliteli bir hosting hizmetine sahip olabilirsiniz.

• Güvenilirlik: Ekonomik Hosting Hizmeti, web sitenizin sürekli olarak erişilebilir olmasını sağlar. Yüksek performanslı sunucular ve yedekleme sistemleri sayesinde web siteniz her zaman online kalır.

• Yüksek performans: Ekonomik Hosting Hizmeti’nin sunucuları yüksek performanslıdır. Bu sayede web siteniz hızlı bir şekilde yüklenir ve kullanıcılarınıza kesintisiz bir deneyim sunar.

• Kolay kullanım: Ekonomik Hosting Hizmeti, kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Bu sayede web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Ekonomik Hosting Hizmeti’nin Paketleri Nelerdir?

Ekonomik Hosting Hizmeti, farklı ihtiyaçlara uygun hosting paketleri sunar. Bu paketler, farklı ihtiyaçlara göre yapılmıştır.

Tablo 1: Ekonomik Hosting Hizmeti Paketleri

Paket Adı

Disk Alanı

Trafik

E-Posta Hesapları

Fiyatı / Ay

Ekonomik Paket

10 GB

Sınırsız

5 Adet

9,99 TL

Standart Paket

25 GB

Sınırsız

10 Adet

19,99 TL

Profesyonel Paket

50 GB

Sınırsız

Sınırsız

39,99 TL

Ekonomik Hosting Hizmeti Paketleri Neler İçerir?

Ekonomik Paket: Bu paket, küçük web siteleri ve kişisel bloglar için idealdir. 10 GB disk alanı ve 5 adet e-posta hesabı ile birlikte sınırsız trafik sunar.

Standart Paket: Bu paket, daha büyük web siteleri için idealdir. 25 GB disk alanı ve 10 adet e-posta hesabı ile birlikte sınırsız trafik sunar.

Profesyonel Paket: Bu paket, büyük ölçekli web siteleri için idealdir. 50 GB disk alanı ve sınırsız e-posta hesabı ile birlikte sınırsız trafik sunar.

Ekonomik Hosting Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Ekonomik Hosting Hizmeti’ni satın almak oldukça kolaydır. İlk olarak, web sitemize gidin ve uygun paketi seçin. Ardından, gerekli bilgileri doldurun ve ödemenizi gerçekleştirin. Hizmetlerimiz anında etkinleştirilir ve web siteniz yayınlanmaya hazırdır.

FAQ:

S: Ekonomik Hosting Hizmeti, diğer hosting şirketlerinden nasıl farklıdır?

C: Ekonomik Hosting Hizmeti, web siteniz için en uygun fiyatlı hosting hizmetini sunar. Aynı zamanda, yüksek performanslı sunucularımız ve yedekleme sistemlerimiz sayesinde web siteniz her zaman online kalır.

S: Ekonomik Hosting Hizmeti, ne kadar sürede hizmet etkinleştirilir?

C: Hizmetlerimiz anında etkinleştirilir ve web siteniz yayınlanmaya hazırdır.

S: Ekonomik Hosting Hizmeti, teknik destek sağlar mı?

C: Evet, Ekonomik Hosting Hizmeti, müşterilerine 7/24 teknik destek sağlar.

S: Ekonomik Hosting Hizmeti, yedekleme hizmeti sunar mı?

C: Evet, Ekonomik Hosting Hizmeti, web sitenizin verilerini yedekler ve herhangi bir veri kaybı yaşanmasını engeller.

S: Ekonomik Hosting Hizmeti, hangi ödeme yöntemlerini kabul eder?

C: Ekonomik Hosting Hizmeti, peşin ödeme, kredi kartı, banka transferi ve PayPal ödeme yöntemlerini kabul eder.

S: Ekonomik Hosting Hizmeti, müşteri memnuniyeti garantisi verir mi?

C: Evet, Ekonomik Hosting Hizmeti, müşteri memnuniyeti garantisi sunar. Eğer hizmetimizden memnun kalmazsanız, 30 gün içinde paranızın tamamını geri alabilirsiniz.

Ekonomik Hosting Hizmeti detaylı özelliklerinin Avantajları Nelerdir?

1. Uygun fiyat: Ekonomik Hosting Hizmeti, en uygun fiyatlı hosting hizmetlerinden biridir.

2. Yüksek performans: Yüksek performanslı sunucularımız ve yedekleme sistemlerimiz sayesinde web siteniz her zaman online kalır.

3. Teknik Destek: Ekonomik Hosting Hizmeti, müşterilerine 7/24 teknik destek sağlar.

4. Yedekleme: Ekonomik Hosting Hizmeti, web sitenizin verilerini yedekler ve herhangi bir veri kaybı yaşanmasını engeller.

5. Memnuniyet garantisi: Eğer hizmetimizden memnun kalmazsanız, 30 gün içinde paranızın tamamını geri alabilirsiniz.

Sonuç olarak;

Ekonomik Hosting Hizmeti, web siteniz için en uygun fiyatlı hosting hizmetlerinden biridir. Yüksek performanslı sunucularımız ve yedekleme sistemlerimiz sayesinde web siteniz her zaman online kalır. Ayrıca, müşterilerimize 7/24 teknik destek sağlıyoruz ve web sitenizin verilerini yedekliyoruz. Eğer hizmetimizden memnun kalmazsanız, 30 gün içinde paranızın tamamını geri alabilirsiniz. Siz de web siteniz için Ekonomik Hosting Hizmeti'ni tercih ederek, uygun fiyatlı ve kaliteli bir hosting hizmeti alabilirsiniz.